UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jazda na zderzaku, to oprócz prędkości najgorsza plaga na naszych drogach. Niebawem wchodzi przepis powodujący utratę prawa jazdy za przekroczenie 50km/h po za terenem zabudowanym. I dobrze bo jak widzę auto jadące około 200km/h i wsiadające 5 mb na zderzak komuś, to sie zastanawiam czy, ten kierowca powinien mieć prawo jazdy.
Jazdanazderzaku