UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jamaleg - Bo najlepsze remonty sa w sezonie urlopowym i po 15:00 jak ludzie wracaja z pracy do domow. Zryte łby, to mało powiedziane, ale w tym chorym kraju nikt normalny nie zajmuje stanowisk kierowniczych.

Yo

Anuluj