UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jazda na zderzaku, to oprócz prędkości najgorsza plaga na naszych drogach. Niebawem wchodzi przepis powodujący utratę prawa jazdy za przekroczenie 50km/h po za terenem zabudowanym. I dobrze bo jak widzę auto jadące około 200km/h i wsiadające 5 mb na zderzak komuś, to sie zastanawiam czy, ten kierowca powinien mieć prawo jazdy.

Jazdanazderzaku

Anuluj