Wybrany wątek opinii

Bardzo dobrze !! Niech rosyjskie trolle teraz płaczą !!
(2020.07.16)
Zauważcie, że lewactwo nie mając merytorycznych argumentów, zawsze używa demagogii w stylu "Chopin gdyby żył też by z nami pił".
Albano (2020.07.17)
Powrót do komentarzy