Wybrany wątek opinii
Bardzo dobrze !! Niech rosyjskie trolle teraz płaczą !!
Do moderacji
Odpowiedz
78
11
Zauważcie, że lewactwo nie mając merytorycznych argumentów, zawsze używa demagogii w stylu "Chopin gdyby żył też by z nami pił".
Do moderacji
Odpowiedz
5
0