Wybrany wątek opinii

Komuchy z Elbląga wszystko robili żeby ten przekop był nieukończony. Co to za regionalni patrioci, wróbel Pinokio itd, im z tym przekopem wszystko źle. Prawda jest taka że dla Elbląga i miasteczek przy mierzei to wielka szansa na ożywienie chociażby turystyki. Mamy tu bardzo ładne tereny ale niestety władze od zawsze ujowe
Anty Po anty pis (2020.07.16)
@Anty Po anty pis - Jak Nas szaleją To będziesz miał turystykę łącznie z atrakcją! To ten sztorm Nas fala zalewa jeden błąd i się pójdzie ta łajba!
Olimpia (2020.07.16)
Powrót do komentarzy