67
15.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@@%@ - Dobrze, że nie Kornelia lesba.
(2020.07.15)
*Przyjdzie pan Fidor i spyta jak się masz Pawełku. * - No właśnie !!!!! Teraz policja to nie policja ! Oni są mocni tylko do tych uczciwych i przykładnych obywateli, ale dla czupków, chuliganów, poj*bów jakoś nieporadni.
*&* (2020.07.15)

info

4  
  0
Pełka zabrakło.
(2020.07.15)
Zgadza się. On ma Pawełek na imię. W Gronowie jakaś Pani zbierała podpisy, żeby radny się nim zajął. No co ten narkoman robi na drodze to będzie tragedia. .. oczywiscie ten ćpunek wyjdzie z wypadku bez szwanku z wypadku z jakimś rowerzysta, czy dzieciakiem.
Gosc9977 (2020.07.15)
"Policjanci z grupy speed. .. "To się napocili stojąc z radarem w Żurawcu. Rzeczywiście speeeeed. .. taki policyjny speed niczym szybcy i wściekli Jaka policja taki speed. Tragedia. Szkoda słów.
(2020.07.15)
@859 w zabudowanym - *Dziś prawdziwych piratów już nie ma. * - Ale poj. bów i bezmózgów cała masa. Takich właśnie nie brakuje w wymienionych powyżej dwóch miejscowości. Dzicz w pełnej okazałości. .. bez przesady!
(2020.07.15)
możesz pisać o tych miejscowościach a im to lotto. Tam targetów nie wyrobią. Poza tym część chce iść na urlopy, nie ma co się dziwić bo mają rodziny, dzieci a służenie w tej formacji z relacji i opisów samych policjantów np. na Internetowym Forum policjantów to udręka, poniżanie, mobbing, ponadnormatywne dyżury, "patologia"i takie tam. Żalą się sami policjanci i nie ma zmiłuj.
(2020.07.15)

info

0  
  0
Ona z partii Bielińskiego.
(2020.07.15)
"Policyjny parking"na skrzyżowaniu. Mogliby spokojnie tam rondo zrobić.
(2020.07.15)
@?????? - Zadzwoń do Andrzeja i zapytaj.
(2020.07.15)