UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
*Przyjdzie pan Fidor i spyta jak się masz Pawełku. * - No właśnie !!!!! Teraz policja to nie policja ! Oni są mocni tylko do tych uczciwych i przykładnych obywateli, ale dla czupków, chuliganów, poj*bów jakoś nieporadni.
*&*