UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

*Przyjdzie pan Fidor i spyta jak się masz Pawełku. * - No właśnie !!!!! Teraz policja to nie policja ! Oni są mocni tylko do tych uczciwych i przykładnych obywateli, ale dla czupków, chuliganów, poj*bów jakoś nieporadni.

*&*

Anuluj