A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Rowerzyści Gronowo Elbl. - Marka ROVER już nie istnieje.
@Pytam - Pilnują żeby nie kradli na policyjnym parkingu.
@?????? - Ciul wie, trzeba go zapytać.
@odpowiadam - Tam już dawno kradli.
A temu o co chodzi? XD jaki Rover? Matka wie, że ćpiesz?
ale mi wyczyn. 106,92,104 Ehhh. Dziś prawdziwych piratów już nie ma.
@Matka wie, że ćpiesz? - Domyśla się.
@Gronowianka - To Padzor albo jakoś tak. Z wyglądu taki hitlerjugend.
Albo kryminalnego "FARAONA".
Przyjdzie pan Fidor i spyta jak się masz Pawełku.