UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

możesz pisać o tych miejscowościach a im to lotto. Tam targetów nie wyrobią. Poza tym część chce iść na urlopy, nie ma co się dziwić bo mają rodziny, dzieci a służenie w tej formacji z relacji i opisów samych policjantów np. na Internetowym Forum policjantów to udręka, poniżanie, mobbing, ponadnormatywne dyżury, "patologia"i takie tam. Żalą się sami policjanci i nie ma zmiłuj.