UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zgadza się. On ma Pawełek na imię. W Gronowie jakaś Pani zbierała podpisy, żeby radny się nim zajął. No co ten narkoman robi na drodze to będzie tragedia. .. oczywiscie ten ćpunek wyjdzie z wypadku bez szwanku z wypadku z jakimś rowerzysta, czy dzieciakiem.
Gosc9977