UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

*Przyjdzie pan Fidor i spyta jak się masz Pawełku. * - No właśnie !!!!! Teraz policja to nie policja ! Oni są mocni tylko do tych uczciwych i przykładnych obywateli, ale dla czupków, chuliganów, poj*bów jakoś nieporadni.

*&*