UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadza się. On ma Pawełek na imię. W Gronowie jakaś Pani zbierała podpisy, żeby radny się nim zajął. No co ten narkoman robi na drodze to będzie tragedia. .. oczywiscie ten ćpunek wyjdzie z wypadku bez szwanku z wypadku z jakimś rowerzysta, czy dzieciakiem.

Gosc9977

Anuluj