UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgadza się. On ma Pawełek na imię. W Gronowie jakaś Pani zbierała podpisy, żeby radny się nim zajął. No co ten narkoman robi na drodze to będzie tragedia. .. oczywiscie ten ćpunek wyjdzie z wypadku bez szwanku z wypadku z jakimś rowerzysta, czy dzieciakiem.
Gosc9977