67
15.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bo komendant jest motocyklista. ..
(2020.07.15)
@Rowerzyści Gronowo Elbl. - W tym Gronowie to nawet przelatujące MiG-i zawracają.
(2020.07.15)
Gronowo jest fajna, dobrze skomunikowana miejscowością. Mają kolej 2 torową z gęstą siatką połączeń regionalnych, a w 6-7 minut dojedziesz do Elbląga. Nie rozumiem co Ci się w Gronowie nie podoba(?)Są miejscowości, które znam i za nic w świecie bym tam nie zamieszkał. .. np Markusy. Nie ma tam nic.
J.j.r (2020.07.15)
@Gosc9977 - Jego kolega Patryk tyłkiem szczeka.
(2020.07.15)
@Gosc9977 - Jakaś pani to nie wiem. Burek mu Lupo podpisywał
(2020.07.15)
@Gosc9977 - Wieczorkiem Lupo choć za widnego podpisywane.
(2020.07.15)
@Matka wie, że ćpiesz? - Twoja na pewno, bo od niej kupuje
(2020.07.15)
Srebrnym Lupo sama bezzębna Monika jeździła.
(2020.07.15)
Lupo srebrne 1.0 motor miało i po Oleśnie śmigało.
(2020.07.15)
@Rowerzyści Gronowo Elbl. - Biały Golf to nie sweter. To L90E.
(2020.07.15)