UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cisza i spokój z tym samolotem co lata nam nad głowami. Jakiś żart chyba. Zrobi ktoś coś z tym hałasem w każdy weekend ? Jaka władza pozwala na to żeby mieszkańcy i turyści słuchali tego burczenia przez cały dzień ? Kto tu przyjedzie drugi raz ?