UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@taki z niego ekspert...:) - A więc dołącz się do przedmówcy i zagryzaj palce jak to siada popyt. Bo na temat gospodarki wiesz chyba tyle co z plotek. Specjalista widzę od paragonów i leasingów jesteś. Czyli sami biznesmeni w Elblągu albo handlowcy z korpo i leasingi. Jeden czort deweloperzy zarobili grubo na covid to kto kasę ma uciekał w nieruchomości. Popyt na mieszkania spadł ? Bo nagle w Elblągu podaż mieszkań większa od popytu. To po oni to wszystko budują na każdym wolnym kwadracie. Łęczycka, Sadowa, Komeńskiego już też ogrodzone.