UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wedkuje na rzece i przepływam obok. Ruch jest, sporo kamperow i namiotów rozbitych. Dzieci biegają, łowią ryby. Świetnie! Szkoda ze nie ma więcej atrakcji

Fer

Anuluj