UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wedkuje na rzece i przepływam obok. Ruch jest, sporo kamperow i namiotów rozbitych. Dzieci biegają, łowią ryby. Świetnie! Szkoda ze nie ma więcej atrakcji
Fer
Wedkuje na rzece i przepływam obok. Ruch jest, sporo kamperow i namiotów rozbitych. Dzieci biegają, łowią ryby. Świetnie! Szkoda ze nie ma więcej atrakcji
Fer