UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cisza i spokój z tym samolotem co lata nam nad głowami. Jakiś żart chyba. Zrobi ktoś coś z tym hałasem w każdy weekend ? Jaka władza pozwala na to żeby mieszkańcy i turyści słuchali tego burczenia przez cały dzień ? Kto tu przyjedzie drugi raz ?


Anuluj