UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety, Olimpia pomału umiera. Ostatnie akordy to zwolnienie Noconia, nakaz z nieba grania nowicjuszami, zatrudnienie harcerza ktoremu sie wydaje ze jest trenerem i banda przygłupich mongołów ktorym sie wydaje że są kibicami. Do otwarcia cyrku objazdowego jest wszystko. Bilety już sie drukują.