Wybrany wątek opinii

Już pszyszedł czas, aby wysłać yntelygenta do Krakowa i skończyć z tymi nieporadnym rządami, zawłaszczaniem państwa i marnotrawstwem.
Edziu (2020.07.09)
@Edziu - swieta prawda, jeszcze troche w tym Elblągu mądrych ludzi zostało. .. .
alek3 (2020.07.10)
Powrót do komentarzy