Wybrany wątek opinii
Już pszyszedł czas, aby wysłać yntelygenta do Krakowa i skończyć z tymi nieporadnym rządami, zawłaszczaniem państwa i marnotrawstwem.
Do moderacji
Odpowiedz
0
17
@Edziu - swieta prawda, jeszcze troche w tym Elblągu mądrych ludzi zostało. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
0
1