UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już pszyszedł czas, aby wysłać yntelygenta do Krakowa i skończyć z tymi nieporadnym rządami, zawłaszczaniem państwa i marnotrawstwem.

Edziu

Anuluj