UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kochani rodacy z PO! Mam do Was gorącą prośbę. Nie popełniajcie masowych samobójstw po klęsce Rafała. To nie koniec świata. Może kiedyś coś w końcu wygracie? Np. wybory miss mokrego podkoszulka? Więcej optymizmu!

APOLITYCZNY

Anuluj