UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kochani rodacy z PO! Mam do Was gorącą prośbę. Nie popełniajcie masowych samobójstw po klęsce Rafała. To nie koniec świata. Może kiedyś coś w końcu wygracie? Np. wybory miss mokrego podkoszulka? Więcej optymizmu!
APOLITYCZNY