UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale ludzi ulala😉Jaki senator taki elektorat. Wstyd dla regionu taki człowiek wstyd Elbląg wstyd. Wróg Polski pacholek PO, który nic nie znaczy. Kukielka. A o bulterierze szkoda słów. Banda złodziei i tyle.
Patriota elbląski