UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale ludzi ulala😉Jaki senator taki elektorat. Wstyd dla regionu taki człowiek wstyd Elbląg wstyd. Wróg Polski pacholek PO, który nic nie znaczy. Kukielka. A o bulterierze szkoda słów. Banda złodziei i tyle.

Patriota elbląski

Anuluj