UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kochani rodacy z PO! Mam do Was gorącą prośbę. Nie popełniajcie masowych samobójstw po klęsce Rafała. To nie koniec świata. Może kiedyś coś w końcu wygracie? Np. wybory miss mokrego podkoszulka? Więcej optymizmu!

APOLITYCZNY