22
12.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zero ścieżek rowerowych. .. co ja mam zginąć, bo mnie jakiś Alanek ze wsi przejedzie swoim passatem? Nie dzieki.
Gosc7474 (2020.07.12)
@Ja wiem - A gdzie ty taki tu widzisz?????
(2020.07.12)
No droga z Tolkmicka do Łęcza to dopiero wyprawa. Bez dobrego roweru i wprawy nie polecam(lepiej już wałami)bo naprawdę ciężki odcinek. Ale można prościej do Pogrodzia i na Elbląg. Zależy kto jak woli ale widoki i świeże powietrze rekompensuja wszystko
(2020.07.12)

info

2  
  0
Jak byłem nastolatkiem to te trasę obskakiwałem na składaku Wigry; )Było ciężko ale dałem radę, podjazd z Tolkmicka do Łęcz na pewno nie dla dzieci; )Teraz bałbym się samochodów. ..
zgred (2020.07.12)

info

1  
  0
@Gosc7474 - Słabo z tymi trasami dla rowerów ***** ***
Jajaja4 (2020.07.12)
józek nie daruję ci tej nocy
marysia_ (2020.07.12)

info

0  
  0
można spokojnie jechać rowerem
(2020.07.12)

info

0  
  0
Przy okazji takiej atrakcyjnej trasy przypominam decydentom z naszego rejonu o pomysle dokończenia po 75 latach szosy biegnącej od Tolkmicka do Fromborka, naprawde warto o tym pomyslec i zrealizować.
(2020.07.12)

info

0  
  0
@Ja wiem - Hahaha. .. Morderczy👍 Brzmi całkiem nieźle 😁
Ż... (2020.07.13)
Nic przyjemnego za duży Roch brak ścieżek rowerowych 😔 przykro
(2020.07.13)

info

0  
  0