A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zero ścieżek rowerowych. .. co ja mam zginąć, bo mnie jakiś Alanek ze wsi przejedzie swoim passatem? Nie dzieki.
@Ja wiem - A gdzie ty taki tu widzisz?????
No droga z Tolkmicka do Łęcza to dopiero wyprawa. Bez dobrego roweru i wprawy nie polecam(lepiej już wałami)bo naprawdę ciężki odcinek. Ale można prościej do Pogrodzia i na Elbląg. Zależy kto jak woli ale widoki i świeże powietrze rekompensuja wszystko
Jak byłem nastolatkiem to te trasę obskakiwałem na składaku Wigry; )Było ciężko ale dałem radę, podjazd z Tolkmicka do Łęcz na pewno nie dla dzieci; )Teraz bałbym się samochodów. ..
@Gosc7474 - Słabo z tymi trasami dla rowerów
***** ***
józek nie daruję ci tej nocy
można spokojnie jechać rowerem
Przy okazji takiej atrakcyjnej trasy przypominam decydentom z naszego rejonu o pomysle dokończenia po 75 latach szosy biegnącej od Tolkmicka do Fromborka, naprawde warto o tym pomyslec i zrealizować.
@Ja wiem - Hahaha. ..
Morderczy👍
Brzmi całkiem nieźle 😁
Nic przyjemnego za duży Roch brak ścieżek rowerowych 😔 przykro