UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zero ścieżek rowerowych. .. co ja mam zginąć, bo mnie jakiś Alanek ze wsi przejedzie swoim passatem? Nie dzieki.

Gosc7474

Anuluj