Wybrany wątek opinii
Zero ścieżek rowerowych. .. co ja mam zginąć, bo mnie jakiś Alanek ze wsi przejedzie swoim passatem? Nie dzieki.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
@Gosc7474 - Słabo z tymi trasami dla rowerów
***** ***
Do moderacji
Odpowiedz
1
0