Wybrany wątek opinii

Zero ścieżek rowerowych. .. co ja mam zginąć, bo mnie jakiś Alanek ze wsi przejedzie swoim passatem? Nie dzieki.
Gosc7474 (2020.07.12)
@Gosc7474 - Słabo z tymi trasami dla rowerów ***** ***
Jajaja4 (2020.07.12)
Powrót do komentarzy