UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przy okazji takiej atrakcyjnej trasy przypominam decydentom z naszego rejonu o pomysle dokończenia po 75 latach szosy biegnącej od Tolkmicka do Fromborka, naprawde warto o tym pomyslec i zrealizować.
Przy okazji takiej atrakcyjnej trasy przypominam decydentom z naszego rejonu o pomysle dokończenia po 75 latach szosy biegnącej od Tolkmicka do Fromborka, naprawde warto o tym pomyslec i zrealizować.