UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przy okazji takiej atrakcyjnej trasy przypominam decydentom z naszego rejonu o pomysle dokończenia po 75 latach szosy biegnącej od Tolkmicka do Fromborka, naprawde warto o tym pomyslec i zrealizować.


Anuluj