UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No droga z Tolkmicka do Łęcza to dopiero wyprawa. Bez dobrego roweru i wprawy nie polecam(lepiej już wałami)bo naprawdę ciężki odcinek. Ale można prościej do Pogrodzia i na Elbląg. Zależy kto jak woli ale widoki i świeże powietrze rekompensuja wszystko