UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak byłem nastolatkiem to te trasę obskakiwałem na składaku Wigry; )Było ciężko ale dałem radę, podjazd z Tolkmicka do Łęcz na pewno nie dla dzieci; )Teraz bałbym się samochodów. ..

zgred

Anuluj