UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak byłem nastolatkiem to te trasę obskakiwałem na składaku Wigry; )Było ciężko ale dałem radę, podjazd z Tolkmicka do Łęcz na pewno nie dla dzieci; )Teraz bałbym się samochodów. ..
zgred
Jak byłem nastolatkiem to te trasę obskakiwałem na składaku Wigry; )Było ciężko ale dałem radę, podjazd z Tolkmicka do Łęcz na pewno nie dla dzieci; )Teraz bałbym się samochodów. ..
zgred