UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No droga z Tolkmicka do Łęcza to dopiero wyprawa. Bez dobrego roweru i wprawy nie polecam(lepiej już wałami)bo naprawdę ciężki odcinek. Ale można prościej do Pogrodzia i na Elbląg. Zależy kto jak woli ale widoki i świeże powietrze rekompensuja wszystko