48
04.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Tsom - Chyba nie do końca zrozumiałeś intencję powyższego wpisu. Ukłony dla ratowników i strażaków jak najbardziej !
(2020.07.05)
szanuję pracę służb ale chwała to za dużo. Biorą pieniądze za pracę na którą sami się zdecydowali. Chwała tym co zrobią coś sami z siebie z poczucia odpowiedzialności i empatii choć nie musieli. Co do kierowców ulegających wypadkom to wielkie wyrazy współczucia dla wszystkich ofiar nieuważnych, nieroztropnych itd bez mówienia wprost jakich kierowców. Dla tych co powodują wypadki chejt to ogólnikowe słowo z mojej strony.
(2020.07.05)

info

1  
  0
może to wina 2 kierowcy bo mówili że z rodziną więc pewnie mu baba łeb suszyła za szybko, za wolno, nie tutaj, tam i chłopina nie wytrzymał teraz w szpital ma sanatorium a tam bez baby bo nie ma koedukacyjnych sal szpitalnych hahaha
(2020.07.05)

info

0  
  0
to wina rowerzystów, albo Tuska
Tomak (2020.07.05)

info

0  
  1
wszędzie te rowery
(2020.07.06)

info

1  
  0
POrtelowe trolle w akcji typu MB :D
BM (2020.07.06)

info

1  
  0
@Gos7483 - Bardzo młodzi ludzie udzielili pomocy. Gratulacje za szybką reakcję. WIEŚNIAKAMI są ci którzy nawet nie raczyli zwolnić i zapytać czy wszystko w porządku.
Qwegshuqab (2020.07.06)
To doktor z Włocławka!!!
(2020.07.18)