UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szanuję pracę służb ale chwała to za dużo. Biorą pieniądze za pracę na którą sami się zdecydowali. Chwała tym co zrobią coś sami z siebie z poczucia odpowiedzialności i empatii choć nie musieli. Co do kierowców ulegających wypadkom to wielkie wyrazy współczucia dla wszystkich ofiar nieuważnych, nieroztropnych itd bez mówienia wprost jakich kierowców. Dla tych co powodują wypadki chejt to ogólnikowe słowo z mojej strony.