UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Tsom - Chyba nie do końca zrozumiałeś intencję powyższego wpisu. Ukłony dla ratowników i strażaków jak najbardziej !
@Tsom - Chyba nie do końca zrozumiałeś intencję powyższego wpisu. Ukłony dla ratowników i strażaków jak najbardziej !