UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
może to wina 2 kierowcy bo mówili że z rodziną więc pewnie mu baba łeb suszyła za szybko, za wolno, nie tutaj, tam i chłopina nie wytrzymał teraz w szpital ma sanatorium a tam bez baby bo nie ma koedukacyjnych sal szpitalnych hahaha