Wybrany wątek opinii
Ciekawe ile wiesniak gnał, ze az na dach go postawiło.
Do moderacji
Odpowiedz
6
18
@Gos7483 - Dlaczego mówisz z pogardą o kierującym. Chcesz aby do Ciebie się tak zwracać.
Do moderacji
Odpowiedz
15
1
@Gos7483 - A Ty miastowy jak jezdzisz
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Gos7483 - Bardzo młodzi ludzie udzielili pomocy. Gratulacje za szybką reakcję. WIEŚNIAKAMI są ci którzy nawet nie raczyli zwolnić i zapytać czy wszystko w porządku.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0