Dachowanie na obwodnicy, utrudnienia w kierunku Gdańska

48
04.07.2020
Dachowanie na obwodnicy, utrudnienia w kierunku Gdańska
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (4 lipca) około godz. 13.30 na obwodnicy Elbląga na pasie w kierunku Gdańska przed zjazdem do Kazimierzowa doszło do dachowania toyoty. Autem podróżowała czteroosobowa rodzina, w tym małe dziecko. 65-letnia kobieta została zabrana do szpitala. W miejscu wypadku ruch odbywa się jednym pasem, utrudnienia mogą potrwać co najmniej do godz. 15. Zobacz zdjęcia. 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów 47-letni mężczyzna kierujący toyotą jadąc trasą S7 w kierunku Gdańska najechał na krawężnik z prawej strony, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, następnie zjechał na lewą stronę drogi, gdzie doszło do dachowania. Auto, zanim się zatrzymało, przejechało na dachu kilkadziesiąt metrów.
   Toyotą podróżowała czteroosobowa rodzina, w tym małe dziecko. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. 65-latka do karetki weszła o własnych siłach, pogotowie zabrała ją do szpitala.
   Na czas prac służb ratowniczych lewy pas trasy S7 w kierunku Gdańska został zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać co najmniej do godz. 15.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja bym tam wstawił przecinek i przeszedł na dietę.
(2020.07.04)
ooo a taki amerykański był
(2020.07.04)

info

4  
  17
Komentarz wygrał ale niechcący wcisnąłem kciuka w dół :-(
(2020.07.04)
Ciekawe ile wiesniak gnał, ze az na dach go postawiło.
Gos7483 (2020.07.04)
bogaty ten wieśniak bamber z wawy
(2020.07.04)
Ta kobieta chyba urodziny miała w trakcie wypadku bo najpierw 65 lat a później 66 lat już miała.
(2020.07.04)
wszystkiego najlepszego :))
(2020.07.04)

info

8  
  1
Wina w tym przypadku leży po stronie teściowej
JiL (2020.07.04)
A ja myślę że wina leży po obu stronach. .. żony o teściowej
(2020.07.04)
Co to za mowa nienawiści. Jak można bliźnim mówić bydło.
marabi (2020.07.04)