Wybrany wątek opinii

A ja tam wcale się nie dziwię, że tyle wypadków na drogach, patrząc codziennie ilu to idiot. w porusza się po drogach. Ukłony do naszej policji. .. ..
(2020.07.05)
Ratowników i Strażaków też 👍
Tsom (2020.07.05)
@Tsom - Chyba nie do końca zrozumiałeś intencję powyższego wpisu. Ukłony dla ratowników i strażaków jak najbardziej !
(2020.07.05)
Powrót do komentarzy