Wybrany wątek opinii
A ja tam wcale się nie dziwię, że tyle wypadków na drogach, patrząc codziennie ilu to idiot. w porusza się po drogach. Ukłony do naszej policji. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Ratowników i Strażaków też 👍
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Tsom - Chyba nie do końca zrozumiałeś intencję powyższego wpisu. Ukłony dla ratowników i strażaków jak najbardziej !
Do moderacji
Odpowiedz
1
0