A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czytaj dokladnie
Sam jestes trol GOŚĆ
To teraz mnie gladiator zaszlachtuje.
Jakie te Toyoty Prius są brzydkie.
Znów pogarda do innych.
Wystarczy chwila dekoncentracj. Człowiek nie automat. Współczuję kierowcy i Jego Rodzinie.
Żenujące.
Żenujące.
A ja tam wcale się nie dziwię, że tyle wypadków na drogach, patrząc codziennie ilu to idiot. w porusza się po drogach. Ukłony do naszej policji. .. ..
Ratowników i Strażaków też 👍