79
03.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Gdyby wybory coś zmieniały, dawno by ich zakazano":P
(2020.07.04)

info

2  
  1
A ciemnotę nadal łyka co P O mówi i obiecuję a potem lament że bieda i brak kasy.
(2020.07.04)
No stary, ale bieda to zasługa PIS. Ceny wzrosły po przejęciu władzy przez PIS. Jak piszesz, to pisz dobrze.
(2020.07.04)
Pogodzę Was - bieda (w stosunku do "normalnych"krajów), wysokie podatki i inne haracze - to zasługa partii POPiS, jak i innych przybudówek i wcześniejszych włodarzy tej kolonii - POPiSLDPSLUWNS. .. a kto tego jeszcze nie zauważył przez te kilka dekad, to współczuję.
PanNikt (2020.07.04)

info

1  
  0
jak to jest, że z grubsza te same gęby robią za gubernatorów tej krainy, sprzedając wszystko co się da za grosze i pozbawiając tubylców środków produkcji własnych dóbr. .. a ci wciążpi3rniczą jakieś farmazony o "demokracji". .. no ileż można? Obudzicie się kiedyś, czy już tak będziecie do śmierci w transie biegać ?
(2020.07.04)

info

1  
  0
@krąpie na pompie - Prawda. Pan Duda nie nadaje się na prezydenta, działa pod dyktando starca z Żoliborza, który że strachu musi mieć opłacaną kilkunastoosobową ochronę z naszych podatków. Osobiście uważam, że to najgorszy prezydent w historii. WSTYD NA CAŁY ŚWIAT.
(2020.07.04)
Dokładnie. Mają z a nic konstytucję i praworządność. Brak słów. Czas na zmiany.
(2020.07.04)
@CH - Głupoty gadasz oczywiście. nie chodzi o dodanie do spisu wyborców tylko o zaświadczenie jednorazowe głosowania byle gdzie
Andy candy (2020.07.05)
Czas najwyższy, aby urzędy się otworzyły dla ludzi, w końcu po to są. Urzędnicy to lepszy sort od innych pracujących ?
Pracująca Elblążanka (2020.07.06)

info

0  
  0