A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Gdyby wybory coś zmieniały, dawno by ich zakazano":P
A ciemnotę nadal łyka co P O mówi i obiecuję a potem lament że bieda i brak kasy.
No stary, ale bieda to zasługa PIS. Ceny wzrosły po przejęciu władzy przez PIS. Jak piszesz, to pisz dobrze.
Pogodzę Was - bieda (w stosunku do "normalnych"krajów), wysokie podatki i inne haracze - to zasługa partii POPiS, jak i innych przybudówek i wcześniejszych włodarzy tej kolonii - POPiSLDPSLUWNS. .. a kto tego jeszcze nie zauważył przez te kilka dekad, to współczuję.
jak to jest, że z grubsza te same gęby robią za gubernatorów tej krainy, sprzedając wszystko co się da za grosze i pozbawiając tubylców środków produkcji własnych dóbr. .. a ci wciążpi3rniczą jakieś farmazony o "demokracji". .. no ileż można? Obudzicie się kiedyś, czy już tak będziecie do śmierci w transie biegać ?
@krąpie na pompie - Prawda. Pan Duda nie nadaje się na prezydenta, działa pod dyktando starca z Żoliborza, który że strachu musi mieć opłacaną kilkunastoosobową ochronę z naszych podatków. Osobiście uważam, że to najgorszy prezydent w historii. WSTYD NA CAŁY ŚWIAT.
Dokładnie. Mają z a nic konstytucję i praworządność. Brak słów. Czas na zmiany.
@CH - Głupoty gadasz oczywiście. nie chodzi o dodanie do spisu wyborców tylko o zaświadczenie jednorazowe głosowania byle gdzie
Czas najwyższy, aby urzędy się otworzyły dla ludzi, w końcu po to są. Urzędnicy to lepszy sort od innych pracujących ?