UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak to jest, że z grubsza te same gęby robią za gubernatorów tej krainy, sprzedając wszystko co się da za grosze i pozbawiając tubylców środków produkcji własnych dóbr. .. a ci wciążpi3rniczą jakieś farmazony o "demokracji". .. no ileż można? Obudzicie się kiedyś, czy już tak będziecie do śmierci w transie biegać ?


Anuluj