Wybrany wątek opinii

A ciemnotę nadal łyka co P O mówi i obiecuję a potem lament że bieda i brak kasy.
(2020.07.04)
No stary, ale bieda to zasługa PIS. Ceny wzrosły po przejęciu władzy przez PIS. Jak piszesz, to pisz dobrze.
(2020.07.04)
Powrót do komentarzy