Wybrany wątek opinii
A ciemnotę nadal łyka co P O mówi i obiecuję a potem lament że bieda i brak kasy.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
No stary, ale bieda to zasługa PIS. Ceny wzrosły po przejęciu władzy przez PIS. Jak piszesz, to pisz dobrze.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0