UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pogodzę Was - bieda (w stosunku do "normalnych"krajów), wysokie podatki i inne haracze - to zasługa partii POPiS, jak i innych przybudówek i wcześniejszych włodarzy tej kolonii - POPiSLDPSLUWNS. .. a kto tego jeszcze nie zauważył przez te kilka dekad, to współczuję.

PanNikt