UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czas najwyższy, aby urzędy się otworzyły dla ludzi, w końcu po to są. Urzędnicy to lepszy sort od innych pracujących ?

Pracująca Elblążanka

Anuluj