UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czas najwyższy, aby urzędy się otworzyły dla ludzi, w końcu po to są. Urzędnicy to lepszy sort od innych pracujących ?
Pracująca Elblążanka
Czas najwyższy, aby urzędy się otworzyły dla ludzi, w końcu po to są. Urzędnicy to lepszy sort od innych pracujących ?
Pracująca Elblążanka