UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@CH - Głupoty gadasz oczywiście. nie chodzi o dodanie do spisu wyborców tylko o zaświadczenie jednorazowe głosowania byle gdzie

Andy candy

Anuluj