UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No stary, ale bieda to zasługa PIS. Ceny wzrosły po przejęciu władzy przez PIS. Jak piszesz, to pisz dobrze.
No stary, ale bieda to zasługa PIS. Ceny wzrosły po przejęciu władzy przez PIS. Jak piszesz, to pisz dobrze.