UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jak to jest, że z grubsza te same gęby robią za gubernatorów tej krainy, sprzedając wszystko co się da za grosze i pozbawiając tubylców środków produkcji własnych dóbr. .. a ci wciążpi3rniczą jakieś farmazony o "demokracji". .. no ileż można? Obudzicie się kiedyś, czy już tak będziecie do śmierci w transie biegać ?