UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cała ciężka praca trenera Noconia poszła w ... Totalna amatorka Prezes i zarząd. .. .. Bylo będzie jest zawsze ZKS!!!!!

Siwy.

Anuluj