UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kiedyś to się w piłkę grało na podwórkach koło trzepaków więc i wyniki były teraz gówniarstwo siedzi i FIFE naparza więc macie wyniki
kiedyś to się w piłkę grało na podwórkach koło trzepaków więc i wyniki były teraz gówniarstwo siedzi i FIFE naparza więc macie wyniki