Wybrany wątek opinii
Po co chodzicie na mecze i komentujcie
Do moderacji
Odpowiedz
12
7
Nie byłem, a się wypowiem bo mam takie prawo. Moja noga nie stanie na stadionie podczas meczu Olimpii gdy prezesem będzie ten osobnik, ewentualnie pójdę gdy awansują do ligi I. Zależy mi by klub był "normalny". Teraz niestety ten klub ze sportem nie ma zbyt wiele wspólnego.
A tak szczerze powiedz mam iść na stadion i kibicować?? Jak?? By wygrali - czy by przegrali by przypadkiem nie awansowali?? Mam kibicować przeciw swoim??? Czy do cholery nikt nie widzi że ksiądz wypacza ideę sportu, nikt z tym nic nie może zrobić??
Do moderacji
Odpowiedz
23
2
@Pijak_z_prostej - pijak, a tak mądrze mówi.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0