UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezes ksiądz prezydent lewak. To tak jak by złota łyżka mieszał w nocniku i muslal że torta ukręci. Po co te wywody. Ludzie dopuki nie zaczniecie myśleć i wybierać ludzi z głową a nie od 30 lat lewactwo albo platformerskie nierubstwo to tu nikt nie zagra. To miasto jedzie na wstecznym już od wielu lat. Elbląg zawsze się rozwijał kiedy był z Polską kiedy był z Niemcami to Gdańsk go blokował. Jedyne co to przekop Mierzei i wymiana całej góry z ratusza. Młodzi ludzie z ikra z pojęciem mogą tu ściągnąć inwestycje a wtedy i Sport się ruszy bez tego to mogą se pograć w Milejewie albo w Młynarach. Ale czy to możliwe przy takim głupim społeczeństwie.
lubicz